Föremål som liknar ljusstakar Förgyllda
9057 Ljusstakar
Såld: 800 kr
Såldes den 18 december 2023
6377 Ljusstakar
Såld: 700 kr
Såldes den 4 december 2023
6546 Ljusstakar
3 st. Förgyllda. Höjd: 8 - 18
Såld: 150 kr
Såldes den 30 augusti 2021
3393 Ljusstakar
1 par brons, förgyllda, 1800-tal, höjd: 21 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 7 november 2016
6404 Ljusstakar
Ett par, Förgyllda, Karl Johan, höjd: 16 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 28 september 2015
2391 Ljusstakar
Ett par, förgyllda, omkring 1900, höjd: 20
Såld: 200 kr
Såldes den 2 juni 2014
5743 Ljusstakar
Såld: 1.500 kr
Såldes den 24 mars 2014
8351 Ljusstakar
1 par, Förgyllda, höjd: 30
Såld: 3.000 kr
Såldes den 24 mars 2014
5624 Ljusstakar
Såld: 500 kr
Såldes den 10 mars 2014